Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.


Seminaria, konferencje, spotkania informacyjne- LORIS 2030

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w konsorcjum z Uniwersytetem Łódzkim oraz Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego przystępuje do realizacji projektu, pn. „Kompleksowa organizacja spotkań, seminariów, konferencji wspierających proces wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Województwa Łódzkiego LORIS 2030”

Seminaria on-line (webinary) są to szkolenia prowadzone na żywo i transmitowane w Internecie w tzw. „pokoju wirtualnym“. Webinary trwają 60 -90 min. Żeby w nich uczestniczyć wystarczy dostęp do Interenetu i przeglądarka dowolnego typu. W webinarze można również uczestniczyć używając smartfona połączonego z Internetem. Aby wziąć udział w webinarach należy zarejestrować się pod adresem www.larr.pl/rsi-formularz, gdzie znajduje się również szczegółowy harmonogram seminariów i konferencji. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie przysłany link przenoszący bezpośrednio do pokoju wirtualnego. Żeby wziąć w nim udział wystarczy kliknąć przesłany link. 

Swój udział można również zgłosić poprzez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową w Łodzi. Więcej szczegółów na www.izba.lodz.pl Udział w konferencjach i seminariach jest bezpłatny