Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Badania i rozwój stanowią dla województwa łódzkiego istotny element wdrażania Programu Regionalnego, dlatego wraz z Departamentem Polityki Regionalnej UMWŁ 13 kwietnia br. serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium poświęconemu pogłębieniu wiedzy na temat możliwości uzyskania dofinansowania i przykładów dobrych praktyk w tym obszarze. 

Obok omówienia aktualnej oferty konkursów dotacyjnych i prezentacji beneficjentów, którzy z sukcesem realizują unijne projekty, program spotkania obejmuje również przedstawienie potencjału naukowego regionu łódzkiego w tym m.in. oferty Bionanoparku, Centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej oraz dokonań naukowych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Całość spotkania zakończy wystąpienie Lecha Kaniuka, który opowie o swoich dokonaniach w biznesie i doświadczeniu zawodowym, które zdobywał na przestrzeni ostatnich lat, stając się aniołem biznesu dla wielu rodzimych start-upów. 
Zacumuj 13 kwietnia w Zatoce Sportu – czekać na Was tam będzie wielka porcja wiedzy i motywacji potrzebnej do działania.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie dostępny jest tutaj.

Harmonogram seminarium