Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu  informuje, iż w terminie  23 stycznia – 31 stycznia 2017 roku w ramach projektu „Czas na biznes” realizowane będzie szkolenie pn. "ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI".

Wojewoda Łódzki po raz czternasty organizuje Konkurs „Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego”. Konkurs organizowany jest od 2004 roku. Nagroda ma charakter honorowy, a konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego.

Lokalny Punkt Informacyjny w Brzezinach zaprasza do udziału w spotkaniu pn. „Fundusze na start Twojej firmy”.
Spotkanie odbędzie się w Brzezinach, w dniu 13 lutego 2017 r. w godzinach 13:00-15:30 (rejestracja od godziny 12:45); sala konferencyjna Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16 – I piętro.

Kontakty i relacje to jedne z najważniejszych czynników decydujących o efektywności prowadzonego biznesu. Z drugiej strony, czas to pieniądz, więc okazja do poznania jak największej ilości potencjalnych partnerów w jednym miejscu i czasie, to rozwiązanie idealne dla każdego przedsiębiorcy, dla którego doba powinna mieć zdecydowanie więcej niż 24 godziny…
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa ma przyjemność zaprosić do udziału w I. edycji łódzkiego BIZNES MIKSERA. Ideą wydarzenia opierającego się na znanej konwencji „speed business dating”, czyli szybkiej randki biznesowej, jest integracja regionalnego biznesu, umożliwienie nawiązania nowych relacji, a co za tym idzie – rozbudowanie sieci kontaktów oraz rozwoju nowych inicjatyw biznesowych.
Podczas wydarzenia „zaserwujemy” Państwu wiele nowych kontaktów, które - mamy nadzieję - zaowocują świeżymi i efektywnymi kooperacjami. 

Zapraszamy na jedno z największych w Europie wydarzeń gospodarczych współpracy biznesowej rynku europejskiego z afrykańskim!