Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu  informuje, iż w terminie  23 stycznia – 31 stycznia 2017 roku w ramach projektu „Czas na biznes” realizowane będzie szkolenie pn. "ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI".

Wojewoda Łódzki po raz czternasty organizuje Konkurs „Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego”. Konkurs organizowany jest od 2004 roku. Nagroda ma charakter honorowy, a konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego.

Zapraszamy przedsiębiorców oraz samorządy zainteresowane współpracą z rynkiem wschodnim do udziału w misji gospodarczej do Mińska, Witebska i Orszy (Białoruś), która odbędzie się 21-25 marca 2017 r. Misja ma charakter wielobranżowy. Głównym celem jest zwiększenie wymiany handlowej pomiędzy Polską i Białorusią, a także prezentacja potencjału gospodarczego województwa łódzkiego.

Lokalny Punkt Informacyjny w Brzezinach zaprasza do udziału w spotkaniu pn. „Fundusze na start Twojej firmy”.
Spotkanie odbędzie się w Brzezinach, w dniu 13 lutego 2017 r. w godzinach 13:00-15:30 (rejestracja od godziny 12:45); sala konferencyjna Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16 – I piętro.

Jedno z najważniejszych odznaczeń w kraju, jakim jest  Krzyż Zasługi zostało przyznane rodowitym Zgierzanom Zgierskiemu Przedsiębiorcy - Panu Kazimierzowi Karolowi Pruskiemu współzałożycielowi firmy SKOMUR s.c.,
oraz Pani Małgorzacie Rosołowskiej-Pomorskiej założycielce firmy "Adrian Fabryka Rajstop". Firmy reprezentowane przez laureatów są jednymi z firm najprężniej współpracujących z Miastem Zgierz.