Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przedsiębiorców, które są tożsame z moimi przekonaniami, jednocześnie chcąc dołożyć wszelkich starań do łączenia biznesowego środowiska, służyć wsparciem i pomocą  w wymianie świadczeń oraz móc przyczyniać się do postrzegania przedsiębiorczej rzeczywistości z różnych perspektyw mam przyjemność zaprosić na drugie z cyklu Śniadanie Biznesowe.

Partnerami merytorycznymi będą Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski przy współpracy z Parkiem Przemysłowym Boruta.

Do współpracy przy projekcie zapraszamy wszelkie środowiska otoczenia biznesu, by służyć jak najlepiej rozwojowi naszej lokalnej przedsiębiorczości. Zależy nam na:

- aktywnym łączeniu inicjatyw i przedsiębiorców, z czego wynikać mogą wymierne    dla nich korzyści z podejmowanych działań

- umożliwianiu przedsiębiorcom prezentacji firm, działań, usług

- zmniejszaniu kosztów funkcjonowania firm poprzez pozyskiwanie funduszy na szeroko rozumiany rozwój działalności

W związku z powyższym pragnę poinformować, że drugie Śniadanie Biznesowe odbędzie się dnia 23 maja 2018 roku o godz. 9.30 w siedzibie Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski w Zgierzu przy ul. Długiej 29,  II piętro (budynek  Biblioteki Miejsko – Powiatowej, dawne Centrum Obywatelskie)

Osoba koordynująca ww. wskazany projekt to Magdalena Szewczyk – Pełnomocnik ds. Obsługi Przedsiębiorców – mail: mTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 503 007 972

Do zobaczenia na Śniadaniu.

Plakat wydarzenia