"POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY" to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju. 

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. 

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców. 

  • Działasz w branży turystycznej? Zgłoś swoją ofertę do 13 lutego 2018 r. 
  • Szukasz pomysłu na weekend? Przeglądaj oferty od 21 lutego 2018 r. 
  • Wiosenna edycja akcji "Weekend za pół ceny" 9-11 marca 2018 r. 

Tylko w 2017 roku w akcji (wiosenna i jesienna edycja) wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty. 

Organizatorami "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY" jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. 

Źródło: https://polskazobaczwiecej.pl/