Kontakty i relacje to jedne z najważniejszych czynników decydujących o efektywności prowadzonego biznesu. Z drugiej strony, czas to pieniądz, więc okazja do poznania jak największej ilości potencjalnych partnerów w jednym miejscu i czasie, to rozwiązanie idealne dla każdego przedsiębiorcy, dla którego doba powinna mieć zdecydowanie więcej niż 24 godziny…
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa ma przyjemność zaprosić do udziału w I. edycji łódzkiego BIZNES MIKSERA. Ideą wydarzenia opierającego się na znanej konwencji „speed business dating”, czyli szybkiej randki biznesowej, jest integracja regionalnego biznesu, umożliwienie nawiązania nowych relacji, a co za tym idzie – rozbudowanie sieci kontaktów oraz rozwoju nowych inicjatyw biznesowych.
Podczas wydarzenia „zaserwujemy” Państwu wiele nowych kontaktów, które - mamy nadzieję - zaowocują świeżymi i efektywnymi kooperacjami. 

LOKALIZACJA I PROGRAM
Wydarzenie odbędzie się w prestiżowej i komfortowej lokalizacji – czterogwiazdkowym hotelu DoubleTree by Hilton Łódź, gdzie po części merytorycznej BIZNES MIKSERA, będziecie mieć Państwo czas na kontynuowanie rozmów podczas koktajlu, a na zwieńczenie wieczoru zaplanowaliśmy mniej formalną atrakcję. Szczegółowy program wkrótce.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Jako instytucja otoczenia biznesu, znająca i mierząca się na co dzień z problemami sektora MŚP, pragniemy zagwarantować uczestnikom możliwie najwyższy poziom merytoryczny naszego wydarzenia. Dlatego też potwierdzenie wzięcia udziału w BIZNES MIKSERZE otrzymacie Państwo w przeciągu 7 dni od daty rejestracji, abyśmy mogli starannie dobrać partnerów do rozmów. Naszym głównym celem jest, by każdy mógł znaleźć realnych partnerów biznesowych w trakcie wydarzenia.

UCZESTNICTWO KROK PO KROKU
Krok 1: wypełnij formularz rejestracyjny i zapoznaj się z regulaminem.
Krok 2: zaczekaj na potwierdzenie uczestnictwa – maksymalnie 7 dni.
Krok 3: po potwierdzeniu uczestnictwa opłać otrzymaną fakturę proforma.
Krok 4: koniecznie dodrukuj więcej wizytówek! Widzimy się na BIZNES MIKSERZE!  
UWAGA - z jednej firmy mogą zgłosić się maksymalnie dwie osoby!

KOSZTY UCZESTNICTWA OD OSOBY
1. STANDARDOWA REJESTRACJA do dnia 05.03.2017 > 199 zł netto + 23% VAT
2. REJESTRACJA OSTATNIEJ SZANSY06.03.2017 - 10.03.2017  > 249 zł netto + 23% VAT

...A MOŻE POTRZEBUJESZ NIESTANDARDOWEJ OFERTY?
Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę na BIZNES MIKSERZE w formie stoiska lub zostać naszym Partnerem, skontaktuj się z nami osobiście:
Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa
Iwona Stelmasiak, Project Manager
+48 42 208 93 23 | +48 797 991 360
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marta Walczak, Dyrektor Biura
+48 501 799 328
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.