Zapraszamy przedsiębiorców oraz samorządy zainteresowane współpracą z rynkiem wschodnim do udziału w misji gospodarczej do Mińska, Witebska i Orszy (Białoruś), która odbędzie się 21-25 marca 2017 r. Misja ma charakter wielobranżowy. Głównym celem jest zwiększenie wymiany handlowej pomiędzy Polską i Białorusią, a także prezentacja potencjału gospodarczego województwa łódzkiego.


Program misji zakłada wizytację inwestycji polskich firm na Białorusi, spotkania robocze z przedstawicielami władz Obwodu Witebskiego oraz wizyty studyjne w przedsiębiorstwach organizowane przy współpracy z Komunalnym Przedsiębiorstwem Konsultingowym Witebskie Regionalne Centrum Marketingu i Witebską Strefą Ekonomiczną.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapewnia kompleksową organizację misji, w tym:
 • przelot na trasie Warszawa – Mińsk – Warszawa
 • przejazd na lotnisko na trasie Łódź – Warszawa – Łódź
 • transfer z lotnika do hotelu w Mińsku
 • transport lokalny na trasie Mińsk – Orsza – Witebsk – Mińsk
 • zakwaterowanie w hotelach w Witebsku i Mińsku w dniach 21 – 25 marca 2017 r.
 • organizację spotkań biznesowo-inwestycyjnych z instytucjami oraz firmami z Obwodu Witebskiego oraz Mińskiego we współpracy z Ambasadą RP w Mińsku oraz Centrum Marketingu w Witebsku
 • wyżywienie
 • wieczór regionalny z przedstawicielami władz Obwodu Witebskiego i przedsiębiorcami
 • transport lokalny
 • ubezpieczenie
 • usługi tłumaczenia
 • opiekę organizacyjną podczas trwania wyjazdu.


Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie osobiście do siedziby ŁARR S.A., najpóźniej do dnia 13 lutego 2017 r.


Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich informacji dotyczących Państwa udziału w niniejszym wydarzeniu udzieli Izabela Witaszek – Dyrektor Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego tel: 724 544 018, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:


ponadto chcielibyśmy poinformować o: Planowanej Misji gospodarczej do Kazachstanu
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 10 czerwca do 10 września 2017 r.  w Astanie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Expo 2017. Polska będzie oficjalnym uczestnikiem ww. wydarzenia. W programie Wystawy w dniu 6
września 2017 r. zaplanowano obchody Dnia Polskiego, a w jego ramach organizację Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego.
 
W związku z ww. wydarzeniami województwo łódzkie rozważa organizację komercyjnej misji gospodarczej do Kazachstanu we wrześniu b.r., której celem będzie wzrost internacjonalizacji firm z naszego regionu.
 
Firmy zainteresowane udziałem w misji prosimy o wypełnienie ankiety
 
Wnioski z ankiety będą wykorzystane przy organizacji tej i kolejnych misji.
 
Informacje proszę przesłać zwrotnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na informacje w ww. sprawie będziemy oczekiwać do 17 lutego br.