Wojewoda Łódzki po raz czternasty organizuje Konkurs „Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego”. Konkurs organizowany jest od 2004 roku. Nagroda ma charakter honorowy, a konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego.


NGWŁ sprzyja promocji laureatów, daje im możliwość prezentacji działań oraz popularyzuje wypracowane w regionie łódzkim drogi osiągania sukcesów gospodarczych na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Stanowi wyróżnienie i podziękowanie dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i wynalazców, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne oraz cieszących się uznaniem w województwie, kraju i za granicą. Premiowane są podmioty budujące pozytywny wizerunek regionu. Istotnym kryterium jest, aby wnosiły one znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy województwa.

W roku 2017 Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego zostanie przyznana w następujących kategoriach:
“Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu”
“Mikro i małe przedsiębiorstwo”
“Gospodarstwo rolne”
“Innowacyjność”

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać jednostki samorządu terytorialnego, ośrodki doradztwa rolniczego, samorządy gospodarcze, uczelnie, fundacje, stowarzyszenia, redakcje prasy, radia i telewizji. Podmioty gospodarcze same mogą zgłaszać swoje kandydatury.

Regulamin Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego oraz formularze wniosków, a także Regulamin Pracy Kapituły znajdują się na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi - http://lodzkie.eu/page/4556,xiv-edycja---2017.html

Termin zgłaszania wniosków upływa z dniem 24 marca 2017 r.

Wnioski należy składać w Sekretariacie Nagrody:
Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi
Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji
90-926 Łódź, ul. Piotrkowska 104, budynek D, pok. 402,
tel. (42) 664-10-94, 664-15-00; faks (42) 664-10-88.

Ewentualne pytania proszę kierować do Sekretariatu Nagrody
tel.: (42) 6641500
tel.: (42) 6641094
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania