Na szóste "Śniadanie Biznesowe" zapraszamy w środę 12 grudnia 2018 r. od godziny 9:30 do Filii nr 2 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa przy ul. Długiej 29a. 

Przedsiębiorco, nie czekaj! Już teraz pobierz nowy, bezpłatny program Płatnik.

Od 26 stycznia 2019 r. płatnicy będą mogli korzystać wyłącznie z nowej wersji programu Płatnik, który został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą. Program jest już do pobrania na stronie internetowej zus.pl.

Zgierskie Centrum Obsługi Przedsiębiorców oraz Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich serdecznie zapraszają na konsultacje pt. „Dofinansowania z Funduszy Europejskich”

Uprzejmie zapraszamy na Europejski Dzień Pracodawcy, który, razem z partnerami, organizujemy 7 listopada 2018 roku w godzinach 10.00-13.00 w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Zgierzu przy ul. Długiej 29A.

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniach 19-23 listopada 2018 roku XXXII edycję seminarium „Własna firma – krok po kroku”, które kierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.